Ciasto z Owoców Leśnych - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto z Owoców Leśnych – Sara zaprasza do kolejnego wyzwania kulinarnego. Przygotuj razem z nią pyszne ciasto wypełnione po brzegi owocami leśnymi. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie,a poznasz ten sekretny przepis i jego wykonanie bardzo dokładnie. W ramce u góry widzisz jakie składniki po kolei należy użyć. Pierwszy z nich to mąką – „flour”, odnajdź ja na stole i dodaj do miski. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 94)
Grano już: 16 615 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kanapki Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Ciasto Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Lody Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar