Ciasto z Owoców Leśnych - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto z Owoców Leśnych – Sara zaprasza do kolejnego wyzwania kulinarnego. Przygotuj razem z nią pyszne ciasto wypełnione po brzegi owocami leśnymi. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie,a poznasz ten sekretny przepis i jego wykonanie bardzo dokładnie. W ramce u góry widzisz jakie składniki po kolei należy użyć. Pierwszy z nich to mąką – „flour”, odnajdź ja na stole i dodaj do miski. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 94)
Grano już: 16 919 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kurczak Gry Lody Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek