Ciasto z Owoców Leśnych | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto z Owoców Leśnych – Sara zaprasza do kolejnego wyzwania kulinarnego. Przygotuj razem z nią pyszne ciasto wypełnione po brzegi owocami leśnymi. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie,a poznasz ten sekretny przepis i jego wykonanie bardzo dokładnie. W ramce u góry widzisz jakie składniki po kolei należy użyć. Pierwszy z nich to mąką – „flour”, odnajdź ja na stole i dodaj do miski. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 90)
Grano już: 14 450 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bar Gry Pizza Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kanapki