Ciasto Whoopie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Whoopie – razem z sympatyczną dziewczynką Whoopie przygotuj pyszne ciasto. Whoopie pokaże Ci jak krok po kroku wykonywać instrukcje z przepisu, a na koniec zobaczysz swoje efekty. Możesz potem przygotować takie ciasto z mamą u siebie w domu. Jednak póki co jesteśmy w kuchni Whoopie i uczymy się razem z nią. Dodawaj składniki do miski klikając na składnik, aby go podnieść oraz klikając nad miską, aby upuścić. Różowa rączka podpowiada Ci jaka powinna być kolejność. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 8 522 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Gry Bar Gry Ciastka Gry Zupy Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Warzywa Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Lody