Ciasto Walentynkowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Walentynkowe – czas Walentynek, a więc trzeba kupić coś ukochanej osobie, albo zrobić coś samemu!. Jak to mówią: przez żołądek do serca, a jeśli tym wybranym daniem będzie pyszne i pachnące ciasto to zachwyt drugiej osoby masz jak w banku! Przyrządzaj ciasto w walentynkowym stylu i nie zawiedź klientów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 10 003 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Torty Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zupy Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kanapki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Owoce Gra Deser Gry Makaron Gry Dekorowanki