Ciasto Walentynkowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Walentynkowe – czas Walentynek, a więc trzeba kupić coś ukochanej osobie, albo zrobić coś samemu!. Jak to mówią: przez żołądek do serca, a jeśli tym wybranym daniem będzie pyszne i pachnące ciasto to zachwyt drugiej osoby masz jak w banku! Przyrządzaj ciasto w walentynkowym stylu i nie zawiedź klientów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 29)
Grano już: 9 757 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Słodkie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Torty