Ciasto Walentynkowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Walentynkowe – czas Walentynek, a więc trzeba kupić coś ukochanej osobie, albo zrobić coś samemu!. Jak to mówią: przez żołądek do serca, a jeśli tym wybranym daniem będzie pyszne i pachnące ciasto to zachwyt drugiej osoby masz jak w banku! Przyrządzaj ciasto w walentynkowym stylu i nie zawiedź klientów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 10 143 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Lody Gry Ciastka Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Fast Food