Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Walentynkowe – czas Walentynek, a więc trzeba kupić coś ukochanej osobie, albo zrobić coś samemu!. Jak to mówią: przez żołądek do serca, a jeśli tym wybranym daniem będzie pyszne i pachnące ciasto to zachwyt drugiej osoby masz jak w banku! Przyrządzaj ciasto w walentynkowym stylu i nie zawiedź klientów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 8 925 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Lody Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty