Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto w Pięciu Warstwach (Five Layer Cake) – Nasza przyjaciółka obchodzi urodziny. Jak każdy jubilat, chciałaby zachwycić gości wyjątkowym wystrojem, szamańską zabawą i przecudnym tortem. Bez niego urodziny nie byłyby perfekcyjne. Niestety nie każdy ma smykałkę do dekorowania ciast i tortów. Dlatego liczymy na Twoja pomoc i wsparcie. Wybieraj kolory, posypki, kremowe dodatki i ozdoby na każdą w pięciu warstw tego pysznego tortu urodzinowego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 666 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kanapki Gry Bar Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Fast Food