Ciasto w Pięciu Warstwach - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto w Pięciu Warstwach (Five Layer Cake) – Nasza przyjaciółka obchodzi urodziny. Jak każdy jubilat, chciałaby zachwycić gości wyjątkowym wystrojem, szamańską zabawą i przecudnym tortem. Bez niego urodziny nie byłyby perfekcyjne. Niestety nie każdy ma smykałkę do dekorowania ciast i tortów. Dlatego liczymy na Twoja pomoc i wsparcie. Wybieraj kolory, posypki, kremowe dodatki i ozdoby na każdą w pięciu warstw tego pysznego tortu urodzinowego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 499 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gra Deser Gry Warzywa Gry Bar Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą