Ciasto Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Tessy – to super gra, która ma aż dwie opcje do wyboru. Po pierwsze możesz sama udekorować swoje własne ciasto, dokładnie takie na jakie masz ochotę. Ale możesz też wybrać challenge mode, czyli wziąć w swoje ręce cukiernie i przygotować klientom ciasta, które zamawiają. Odbieraj zamówienia, klikaj na te, które są już zawieszone na tablicy i jak najszybciej przygotuj ciasto z odpowiednimi dodatkami. Postaraj się, aby przyjść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 726 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kanapki Barbie Gry