Ciasto Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Tessy – to super gra, która ma aż dwie opcje do wyboru. Po pierwsze możesz sama udekorować swoje własne ciasto, dokładnie takie na jakie masz ochotę. Ale możesz też wybrać challenge mode, czyli wziąć w swoje ręce cukiernie i przygotować klientom ciasta, które zamawiają. Odbieraj zamówienia, klikaj na te, które są już zawieszone na tablicy i jak najszybciej przygotuj ciasto z odpowiednimi dodatkami. Postaraj się, aby przyjść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 564 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Dekorowanki