Ciasto Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Tessy – to super gra, która ma aż dwie opcje do wyboru. Po pierwsze możesz sama udekorować swoje własne ciasto, dokładnie takie na jakie masz ochotę. Ale możesz też wybrać challenge mode, czyli wziąć w swoje ręce cukiernie i przygotować klientom ciasta, które zamawiają. Odbieraj zamówienia, klikaj na te, które są już zawieszone na tablicy i jak najszybciej przygotuj ciasto z odpowiednimi dodatkami. Postaraj się, aby przyjść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 470 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zupy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kanapki