Ciasto Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Tessy – to super gra, która ma aż dwie opcje do wyboru. Po pierwsze możesz sama udekorować swoje własne ciasto, dokładnie takie na jakie masz ochotę. Ale możesz też wybrać challenge mode, czyli wziąć w swoje ręce cukiernie i przygotować klientom ciasta, które zamawiają. Odbieraj zamówienia, klikaj na te, które są już zawieszone na tablicy i jak najszybciej przygotuj ciasto z odpowiednimi dodatkami. Postaraj się, aby przyjść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 653 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Torty Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce