Ciasto Syrenki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Syrenki – czy ciasto zawsze musi być takie samo? Wystarczy fajna foremka, na przykład w kształcie muszelki i możemy stworzyć dzieło sztuki. Ciasto wyspa, na którym siedzi sobie syrenka w otoczeniu swoich morskich przyjaciół. Wokół widzicie ikonki, klikając na nie macie możecie zmieniać wiele elementów. Klikajcie wielokrotnie i obserwujcie co się zmienia. Słodkiej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 9 708 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bar Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Makaron Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry