Ciasto-Sowa Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto-Sowa Sary (Sara’s Cooking Class: Owl Cake) – idealna propozycja dla wielbicieli ciast i sów. Sara pokaże wam jak upiec i ozdobić ciasto, które ostatecznie będzie wyglądało jak słodziutka sówka. Oj, chciałoby się ją schrupać… Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Hamburgery Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Obiad Gry Torty Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Pizza Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Dekorowanki