Ciasto-Sowa Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto-Sowa Sary (Sara’s Cooking Class: Owl Cake) – idealna propozycja dla wielbicieli ciast i sów. Sara pokaże wam jak upiec i ozdobić ciasto, które ostatecznie będzie wyglądało jak słodziutka sówka. Oj, chciałoby się ją schrupać… Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 10 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Gra Ciasto Gry Bar Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki