Ciasto Pony - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pony – stwórz swoje własne ciasto. wybierz biszkopt oraz jego kolor, kliknij „next” i wybierz dekorację. „Next” i wybieramy polewę. Potem dodatkowe ozdoby i przechodzimy do drugiego piętra ciasta. Na samym szczycie będzie postać kucyka!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 971 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Warzywa