Ciasto Pony - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pony – stwórz swoje własne ciasto. wybierz biszkopt oraz jego kolor, kliknij „next” i wybierz dekorację. „Next” i wybieramy polewę. Potem dodatkowe ozdoby i przechodzimy do drugiego piętra ciasta. Na samym szczycie będzie postać kucyka!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 076 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Makaron Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Słodkie Gry