Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pony – stwórz swoje własne ciasto. wybierz biszkopt oraz jego kolor, kliknij „next” i wybierz dekorację. „Next” i wybieramy polewę. Potem dodatkowe ozdoby i przechodzimy do drugiego piętra ciasta. Na samym szczycie będzie postać kucyka!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3466 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Torty Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Bar Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto