Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pełne Owoców (Cook a Fruit Cake) – Zdrowie to bardzo ważna sprawa. W jego utrzymaniu bardzo pomagają witaminy, które znajdują się w jedzeniu. Tylko, co zrobić jeśli ma się ochotę na ciasto a jednocześnie chce się dostarczyć witaminki do organizmu? Wystarczy zrobić deser pełen owoców. Owoce mają całą masę witamin. Przyjemne z pożytecznym.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 223 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Owoce Barbie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zupy