Ciasto Pecan | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pecan – ciasto to choć ma dość tajemniczą nazwę jest tak naprawdę pysznym orzechowcem lub orzesznikiem. Dodatek syropu klonowego sprawia, że ma ono niepowtarzalny, amerykański smak. Wykonuj instrukcje, które pokazuje żółta strzałka. Poznaj przepis i wypróbuj go w domu. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 719 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kanapki Gry Lody Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Włoska Gry Makaron Gry Bar Gry Torty Gry Owoce Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kuchnia