Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Pecan – ciasto to choć ma dość tajemniczą nazwę jest tak naprawdę pysznym orzechowcem lub orzesznikiem. Dodatek syropu klonowego sprawia, że ma ono niepowtarzalny, amerykański smak. Wykonuj instrukcje, które pokazuje żółta strzałka. Poznaj przepis i wypróbuj go w domu. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 571 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Przepisy