Ciasto na Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto po Halloween – po Halloween, ponieważ właśnie wtedy mamy najwięcej dyni w swoim domu i możemy zrobić z nich coś pysznego. Na przykład pyszne ciasto dyniowe. Sara pokaże Ci jak zrobić to dyniowe cudo i zaskoczyć wszystkich domowników jego smakiem. Oczywiście wszystkie czynności wykonujemy sami od samego początku, a więc zaczynamy od wydrążenia dyni, nie jest to takie trudne wystarczy przycisnąć przycisk myszy na początku zielonej strzałki, a potem przeciągnąć kursorem po strzałce. Wykonajcie wszystkie instrukcje i osiągnijcie upragniony efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 11 542 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Owoce Gry Bar Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Śniadanie