Ciasto na Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto po Halloween – po Halloween, ponieważ właśnie wtedy mamy najwięcej dyni w swoim domu i możemy zrobić z nich coś pysznego. Na przykład pyszne ciasto dyniowe. Sara pokaże Ci jak zrobić to dyniowe cudo i zaskoczyć wszystkich domowników jego smakiem. Oczywiście wszystkie czynności wykonujemy sami od samego początku, a więc zaczynamy od wydrążenia dyni, nie jest to takie trudne wystarczy przycisnąć przycisk myszy na początku zielonej strzałki, a potem przeciągnąć kursorem po strzałce. Wykonajcie wszystkie instrukcje i osiągnijcie upragniony efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 12 203 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Barbie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gra Deser Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Torty Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek