Ciasto na Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto po Halloween – po Halloween, ponieważ właśnie wtedy mamy najwięcej dyni w swoim domu i możemy zrobić z nich coś pysznego. Na przykład pyszne ciasto dyniowe. Sara pokaże Ci jak zrobić to dyniowe cudo i zaskoczyć wszystkich domowników jego smakiem. Oczywiście wszystkie czynności wykonujemy sami od samego początku, a więc zaczynamy od wydrążenia dyni, nie jest to takie trudne wystarczy przycisnąć przycisk myszy na początku zielonej strzałki, a potem przeciągnąć kursorem po strzałce. Wykonajcie wszystkie instrukcje i osiągnijcie upragniony efekt.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 12 586 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Lody Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry