Ciasto Marchewkowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Marchewkowe (Carrot Cake) – Każdy wie, że marchewka jest zdrowa. Spotykacie ją w zupkach, sałatkach i surówkach. A może by tak na słodko? Propozycja nie do odrzucenia. Ciasto marchewkowe własnej roboty. A jak własnej to do dzieła. Krok po kroku do smacznego końca.

Sterowanie – Myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 135 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Makaron Gry Obiad Gra Ciasto Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Lody Barbie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry z Czekoladą