Ciasto Marchewkowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Marchewkowe (Carrot Cake) – Każdy wie, że marchewka jest zdrowa. Spotykacie ją w zupkach, sałatkach i surówkach. A może by tak na słodko? Propozycja nie do odrzucenia. Ciasto marchewkowe własnej roboty. A jak własnej to do dzieła. Krok po kroku do smacznego końca.

Sterowanie – Myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 794 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zręcznościowe