Ciasto Lodowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Lodowe – Każdy z nas zapewne lubi lody i to w przeróżnych postaciach. Co powiecie na lody w postaci ciasta? Z pewnością to bardzo ciekawy pomysł na ochłodzenie w letni i upalny dzień, zwłaszcza gdy np. dzień wcześniej zapowiedzieli się nasi znajomi że wpadną do nas na wspólne leżakowanie. Taki właśnie tort lodowy będzie dla wszystkich cudownym wybawieniem. Spróbujecie go zrobić? Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 47)
Grano już: 17 551 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bar Barbie Gry Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Torty Gry Ciastka Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie