Ciasto Lodowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Lodowe – Każdy z nas zapewne lubi lody i to w przeróżnych postaciach. Co powiecie na lody w postaci ciasta? Z pewnością to bardzo ciekawy pomysł na ochłodzenie w letni i upalny dzień, zwłaszcza gdy np. dzień wcześniej zapowiedzieli się nasi znajomi że wpadną do nas na wspólne leżakowanie. Taki właśnie tort lodowy będzie dla wszystkich cudownym wybawieniem. Spróbujecie go zrobić? Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 48)
Grano już: 17 951 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Torty Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Owoce Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia