Ciasto Lodowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Lodowe – Każdy z nas zapewne lubi lody i to w przeróżnych postaciach. Co powiecie na lody w postaci ciasta? Z pewnością to bardzo ciekawy pomysł na ochłodzenie w letni i upalny dzień, zwłaszcza gdy np. dzień wcześniej zapowiedzieli się nasi znajomi że wpadną do nas na wspólne leżakowanie. Taki właśnie tort lodowy będzie dla wszystkich cudownym wybawieniem. Spróbujecie go zrobić? Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 48)
Grano już: 17 835 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą