Ciasto Lodowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Lodowe – Każdy z nas zapewne lubi lody i to w przeróżnych postaciach. Co powiecie na lody w postaci ciasta? Z pewnością to bardzo ciekawy pomysł na ochłodzenie w letni i upalny dzień, zwłaszcza gdy np. dzień wcześniej zapowiedzieli się nasi znajomi że wpadną do nas na wspólne leżakowanie. Taki właśnie tort lodowy będzie dla wszystkich cudownym wybawieniem. Spróbujecie go zrobić? Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 48)
Grano już: 18 115 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bar Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Lody