Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 8 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Bar Gra Deser Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Lody Gry Warzywa Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Obiad Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Przepisy