Ciasto jak Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 9 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki Gry Obiad Gry Owoce Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie