Ciasto jak Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 9 593 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Deser Gry Warzywa Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia