Ciasto jak Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 8 617 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Gry Makaron Barbie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kurczak Gry Lody Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Śniadanie