Ciasto jak Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 9 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gry Makaron