Ciasto jak Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto jak Barbie – takiego ciasta chyba jeszcze nie widziałyście, co Dziewczyny? Ale to super pomysł na tort urodzinowy lub inną okazję. Po lewej stronie są ikonki z różnymi kategoriami do zmian, kiedy klikniecie na którąś z nich po prawej stronie pojawi się lista rzeczy do wyboru w danej kategorii. Klikajcie na nie i zobaczcie jak dana rzecz wygląda na torcie. Udekorujcie tort zgodnie ze swoim gustem, aby wyglądał smakowicie i pięknie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 9 320 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kanapki Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Torty