Ciasto Halloweenowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Halloweenowe – udekoruj ciasto, które będzie prawdziwym hitem podczas halloweenowej imprezy! Po prawej stronie są elementy, których możemy użyć do naszego ciasta. Klikamy na nie i trzymając wciśnięty przycisk myszki przenosimy na właściwe miejsce. Natomiast jeśli chodzi o polewy, posypki i inne szalone dodatki halloweenowe to wystarczy kliknąć, aby pojawiły się na cieście.

Sterowanie – przy pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bar Gry Lody Gry Makaron Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kanapki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Słodkie Gry