Ciasto Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Barbie – pomóż Barbie udekorować jej super ciasto. Torcik będzie wyglądał cudownie, jeśli dodamy do niego ozdoby i dekoracje. Poprzez dodanie różnych elementów może to być tort na wiele różnych okazji. Klikaj na ikonki i zobacz jak wiele możliwości masz do wyboru. Dobrej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 17 120 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Makaron