Ciasto Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Barbie – pomóż Barbie udekorować jej super ciasto. Torcik będzie wyglądał cudownie, jeśli dodamy do niego ozdoby i dekoracje. Poprzez dodanie różnych elementów może to być tort na wiele różnych okazji. Klikaj na ikonki i zobacz jak wiele możliwości masz do wyboru. Dobrej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 16 950 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zarabianie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kurczak