Ciasto Bananowo-Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Przed Tobą krótka lekcja pieczenia ciasta bananowo-czekoladowego. Doświadczona kucharka podpowie Ci, które składniki ze sobą połączyć, tak więc nie ma obaw, że wyjdzie zakalec. Na koniec szybka dekoracja i już – ciasto gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 403 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zupy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Bar Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Torty Gry Fast Food Słodkie Gry