Ciasto Bananowo-Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodziarnia Doli – Przed Tobą krótka lekcja pieczenia ciasta bananowo-czekoladowego. Doświadczona kucharka podpowie Ci, które składniki ze sobą połączyć, tak więc nie ma obaw, że wyjdzie zakalec. Na koniec szybka dekoracja i już – ciasto gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 858 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zarabianie