Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciastka z Nadzieniem (Delicious Fudge Puddles Cake) – cześć! Może macie ochotę upiec całkiem wyjątkowe ciasteczka? Wykonane na bazie drożdży, masła i kakao będą miały kształt kubełków, które uzupełnicie czekoladowym kremem. Na końcu będziecie mogli dowolnie udekorować 3 ciastka za pomocą kolorowej śmietanki, polew, posypek oraz owoców.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 898 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pizza Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gry Makaron Gry Hamburgery