Ciastka z Nadzieniem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ciastka z Nadzieniem (Delicious Fudge Puddles Cake) – cześć! Może macie ochotę upiec całkiem wyjątkowe ciasteczka? Wykonane na bazie drożdży, masła i kakao będą miały kształt kubełków, które uzupełnicie czekoladowym kremem. Na końcu będziecie mogli dowolnie udekorować 3 ciastka za pomocą kolorowej śmietanki, polew, posypek oraz owoców.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 290 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Zupy Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Przepisy