Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wielka Czekoladowa Pyszność (Giant Chocolate Chip Cookie) – Niepisana zasada mówi, że w czekoladowych pysznościach, czekolady nigdy nie jest za dużo. Kierując się tą myślą zabierzmy się za robienie ciasteczek pełnych czekoladowych kawałaczków. Wejdź do gry i kierując się podpowiedziami, krok po kroku zrób masę na ciastka. Włącz piekarnik i stwórz Czekoladowe Pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 960 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gry Przepisy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Słodkie Gry