Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wielka Czekoladowa Pyszność (Giant Chocolate Chip Cookie) – Niepisana zasada mówi, że w czekoladowych pysznościach, czekolady nigdy nie jest za dużo. Kierując się tą myślą zabierzmy się za robienie ciasteczek pełnych czekoladowych kawałaczków. Wejdź do gry i kierując się podpowiedziami, krok po kroku zrób masę na ciastka. Włącz piekarnik i stwórz Czekoladowe Pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 697 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Obiad Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bar Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Ciastka Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe