Ciasteczka z Owocami Według Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka Sary z Owocami – Zobaczcie tylko co Sara dziś dla Was przygotowała! Oto przed Wami pyszne ciastka z bakaliami według jej przepisu. Sara pokaże Wam jak przygotować je ze składników podanych w zakładce Recipe (poproście kogoś o pomoc, jeśli nie znacie angielskiego). Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 11 535 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Barbie Gry Słodkie Gry