Ciasteczka z Owocami Według Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka Sary z Owocami – Zobaczcie tylko co Sara dziś dla Was przygotowała! Oto przed Wami pyszne ciastka z bakaliami według jej przepisu. Sara pokaże Wam jak przygotować je ze składników podanych w zakładce Recipe (poproście kogoś o pomoc, jeśli nie znacie angielskiego). Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 11 254 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Lody Barbie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Ciasto Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gra Deser