Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka Sary z Owocami – Zobaczcie tylko co Sara dziś dla Was przygotowała! Oto przed Wami pyszne ciastka z bakaliami według jej przepisu. Sara pokaże Wam jak przygotować je ze składników podanych w zakładce Recipe (poproście kogoś o pomoc, jeśli nie znacie angielskiego). Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 8 003 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Warzywa Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Pizza Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody