Ciasteczka z Kawałkami Czekolady | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 104 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Torty Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zręcznościowe