Ciasteczka z Kawałkami Czekolady | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bar Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pizza Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Ciastka