Ciasteczka z Kawałkami Czekolady - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 148 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą