Ciasteczka z Kawałkami Czekolady - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 394 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Przepisy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty Gry Owoce Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Ciasto