Ciasteczka z Kawałkami Czekolady | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 101 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kanapki Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Makaron Gry Warzywa Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia