Ciasteczka z Kawałkami Czekolady - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Ciasteczka z Kawałkami Czekolady – jeśli jesteście prawdziwymi fanami czekolady, to świetnie trafiliście, bowiem w tej grze poznacie przepisy na 3 rodzaje ciasteczek z kawałkami czekolady, które będziecie mogli upiec również we własnej kuchni! Jak najszybciej dodawajcie do miski w odpowiedniej kolejności składniki z listy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 059 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Torty Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy