Ciacho Morelami Napakowane | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Morelami Napakowane (Chestnut Flour Apricot Cacao Cake) – Można mieć morele. I super. Można mieć kakao. I też fajnie. Można mieć wiele rzeczy, z których każda będzie fajna. Ale, gdy trafi ci się okazja na zmieszanie tych różnych rzeczy i stworzenia ciasta, to wszelkie inne smaki bledną. Czekoladowe ciasto z mnóstwem owocowego smaku. Tylko w kuchni Hanny poznasz przepis i nauczysz się krok, po kroku, jak takie cudo stworzyć od podstaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Lody Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Bar Gry Obiad Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Włoska Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Ciastka