Ciacho Halloween | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Halloween (Cooking Halloween Cake) – Skoro wszyscy straszą innych fajnie się przebierając, to dlaczego nie zrobić halloweenowego, straszącego ciacha. Taki deser zasługuje na wyjątkowe ozdoby i dekoracje. I właśnie to zadanie leży w Twoich rękach. Przebieraj w elementach dekoracyjnych, klikaj i stwórz Ciacho Halloween.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 974 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Barbie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Włoska Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki