Ciacho Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Halloween (Cooking Halloween Cake) – Skoro wszyscy straszą innych fajnie się przebierając, to dlaczego nie zrobić halloweenowego, straszącego ciacha. Taki deser zasługuje na wyjątkowe ozdoby i dekoracje. I właśnie to zadanie leży w Twoich rękach. Przebieraj w elementach dekoracyjnych, klikaj i stwórz Ciacho Halloween.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 021 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Ciastka Gry Zupy Gry Fast Food Gra Deser Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Obiad