Ciacho Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Halloween (Cooking Halloween Cake) – Skoro wszyscy straszą innych fajnie się przebierając, to dlaczego nie zrobić halloweenowego, straszącego ciacha. Taki deser zasługuje na wyjątkowe ozdoby i dekoracje. I właśnie to zadanie leży w Twoich rękach. Przebieraj w elementach dekoracyjnych, klikaj i stwórz Ciacho Halloween.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 489 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zupy Gry Fast Food Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gry Makaron Gry Torty Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia