Ciacho Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Halloween (Cooking Halloween Cake) – Skoro wszyscy straszą innych fajnie się przebierając, to dlaczego nie zrobić halloweenowego, straszącego ciacha. Taki deser zasługuje na wyjątkowe ozdoby i dekoracje. I właśnie to zadanie leży w Twoich rękach. Przebieraj w elementach dekoracyjnych, klikaj i stwórz Ciacho Halloween.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Deser Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak