Ciacho Halloween - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciacho Halloween (Cooking Halloween Cake) – Skoro wszyscy straszą innych fajnie się przebierając, to dlaczego nie zrobić halloweenowego, straszącego ciacha. Taki deser zasługuje na wyjątkowe ozdoby i dekoracje. I właśnie to zadanie leży w Twoich rękach. Przebieraj w elementach dekoracyjnych, klikaj i stwórz Ciacho Halloween.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Torty