Ciach, Ciach na Sałatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciach, Ciach na Sałatkę (Cutting the Salad) – Dobra sałatka to dużo zdrowych warzyw i mnóstwo zieleniny w misce. Zanim jednak one trafią na stół, trzeba się będzie sporo namachać aby je wszystkie pociachać na kawałki. Weź nóż do ręki i przecinaj na kawałki warzywa, które będą na polu gry. Im więcej ich trafisz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 309 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Deser Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zupy Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kurczak