Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ciach, Ciach na Sałatkę (Cutting the Salad) – Dobra sałatka to dużo zdrowych warzyw i mnóstwo zieleniny w misce. Zanim jednak one trafią na stół, trzeba się będzie sporo namachać aby je wszystkie pociachać na kawałki. Weź nóż do ręki i przecinaj na kawałki warzywa, które będą na polu gry. Im więcej ich trafisz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 403 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Gra Deser