Ciach, Ciach na Sałatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciach, Ciach na Sałatkę (Cutting the Salad) – Dobra sałatka to dużo zdrowych warzyw i mnóstwo zieleniny w misce. Zanim jednak one trafią na stół, trzeba się będzie sporo namachać aby je wszystkie pociachać na kawałki. Weź nóż do ręki i przecinaj na kawałki warzywa, które będą na polu gry. Im więcej ich trafisz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 028 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce