Ciach, Ciach na Sałatkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ciach, Ciach na Sałatkę (Cutting the Salad) – Dobra sałatka to dużo zdrowych warzyw i mnóstwo zieleniny w misce. Zanim jednak one trafią na stół, trzeba się będzie sporo namachać aby je wszystkie pociachać na kawałki. Weź nóż do ręki i przecinaj na kawałki warzywa, które będą na polu gry. Im więcej ich trafisz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 973 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bar Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy