Churros - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Churros – to pyszna przekąska dla każdego łasucha, która świetnie pasuje do kawy czy kakao. Zobacz jak łatwo ją przyrządzić. Wystarczy kilka składników i super chrupiące ciasteczka gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 910 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Makaron