Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Churros – to pyszna przekąska dla każdego łasucha, która świetnie pasuje do kawy czy kakao. Zobacz jak łatwo ją przyrządzić. Wystarczy kilka składników i super chrupiące ciasteczka gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 830 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Pizza Gry Śniadanie Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad