Chrupiący Kurczaczek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chrupiący Kurczaczek (Southern Fried Chicken)- Nie ma to jak obiad z drobiem w roli głównej. Są różne sposoby i pomysły na jego obróbkę. Można zrobić go w orientalnej odsłonie albo w tradycyjny sposób na chrupko. My postawiliśmy na swojskie smaki. Podstawa to dobre i świeże mięso. Zacznij więc od rozbioru mięsa kurczaka a potem kieruj się podpowiedziami i przygotuj super posiłek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 036 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Torty Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Makaron