Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Chrupiące Pałki z Kurczaka – wykonuj instrukcje, które pokazuje biała strzałka i przeciągaj produkty, siekaj, doprawiaj, a w rezultacie stworzysz pyszny obiadek, a kurczak będzie tak chrupiący jak w KFC. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3123 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Pizza Gry Bar Słodkie Gry Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak