Chrupiące Pałki z Kurczaka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Chrupiące Pałki z Kurczaka – wykonuj instrukcje, które pokazuje biała strzałka i przeciągaj produkty, siekaj, doprawiaj, a w rezultacie stworzysz pyszny obiadek, a kurczak będzie tak chrupiący jak w KFC. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Bar Gry Makaron Gry Torty Gry Lody Gra Deser Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Pizza Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zarabianie