Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Chrupiące Pałki z Kurczaka – wykonuj instrukcje, które pokazuje biała strzałka i przeciągaj produkty, siekaj, doprawiaj, a w rezultacie stworzysz pyszny obiadek, a kurczak będzie tak chrupiący jak w KFC. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3319 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Obiad Barbie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Makaron Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Ciastka