Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chrupiące Herbatniki (Crunchy Sugar Biscuits) – czas na zakupy i pieczenie chrupiących herbatników. Będą w sam raz do kakao lub na słodki poczęstunek dla gości. Wykonujcie za pomocą myszki czynności wskazane przez różową łapkę. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 636 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Lody Gry Pizza