Christmas Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Christmas Pudding – przygotuj świąteczny pudding razem z Mia. Ta sympatyczna dziewczyna pokaże Ci krok po kroku jak zrobić ten pyszny deser, który w Stanach Zjednoczonych jest obowiązkowym punktem świątecznej kolacji. Na dole ekranu gry widzimy potrzebne składniki, wyszukaj je na półkach i blacie. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 257 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gra Deser Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Torty Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Przepisy