Choinkowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Choinkowa Pizza (Christmas Tree Pizza) –  Czy pizza może się kojarzyć ze świętami? Trudno to sobie wyobrazić a jednak można coś zrobić, aby pizza pasowała do atmosfery. Znajdź składniki, zrób ciasto, dodaj składniki a wszystko tak, aby Twoja pizza wyglądała, jak choinka. Może nie zmieszczą się pod nią prezenty ale sama w sobie już będzie niespodzianką.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 752 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Lody Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Makaron Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bar