Choinkowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Choinkowa Pizza (Christmas Tree Pizza) –  Czy pizza może się kojarzyć ze świętami? Trudno to sobie wyobrazić a jednak można coś zrobić, aby pizza pasowała do atmosfery. Znajdź składniki, zrób ciasto, dodaj składniki a wszystko tak, aby Twoja pizza wyglądała, jak choinka. Może nie zmieszczą się pod nią prezenty ale sama w sobie już będzie niespodzianką.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 875 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Gra Deser Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Gry Lody