Choinkowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Choinkowa Pizza (Christmas Tree Pizza) –  Czy pizza może się kojarzyć ze świętami? Trudno to sobie wyobrazić a jednak można coś zrobić, aby pizza pasowała do atmosfery. Znajdź składniki, zrób ciasto, dodaj składniki a wszystko tak, aby Twoja pizza wyglądała, jak choinka. Może nie zmieszczą się pod nią prezenty ale sama w sobie już będzie niespodzianką.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 339 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kanapki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gra Deser Gry Lody Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Kurczak Gotowanie z Sarą