Chocolate Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Chocolate Bar – Chwila relaksu nad czekoladową pysznością ściąga do tego baru smakoszy. Stań za lada i zarabiaj. Najważniejsze to zadowolenie klientów i sprawna realizacja zamówień. Aby nie brakło składników na kolejne dania, pilnuj i domawiaj je telefonicznie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 154 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Lody Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zarabianie