Chocolate Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Chocolate Bar – Chwila relaksu nad czekoladową pysznością ściąga do tego baru smakoszy. Stań za lada i zarabiaj. Najważniejsze to zadowolenie klientów i sprawna realizacja zamówień. Aby nie brakło składników na kolejne dania, pilnuj i domawiaj je telefonicznie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 087 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Deser Gry Owoce Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kuchnia