Chocolate Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chocolate Bar – Chwila relaksu nad czekoladową pysznością ściąga do tego baru smakoszy. Stań za lada i zarabiaj. Najważniejsze to zadowolenie klientów i sprawna realizacja zamówień. Aby nie brakło składników na kolejne dania, pilnuj i domawiaj je telefonicznie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 383 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia