Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chocolate Bar – Chwila relaksu nad czekoladową pysznością ściąga do tego baru smakoszy. Stań za lada i zarabiaj. Najważniejsze to zadowolenie klientów i sprawna realizacja zamówień. Aby nie brakło składników na kolejne dania, pilnuj i domawiaj je telefonicznie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 786 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Obiad Gry Owoce Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Pizza Barbie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zręcznościowe