Chocolate Bar | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chocolate Bar – Chwila relaksu nad czekoladową pysznością ściąga do tego baru smakoszy. Stań za lada i zarabiaj. Najważniejsze to zadowolenie klientów i sprawna realizacja zamówień. Aby nie brakło składników na kolejne dania, pilnuj i domawiaj je telefonicznie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 527 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zupy Gra Deser Gry Bar Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Torty Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Owoce