Chlebowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chlebowa Pizza (French Bread Omelette Pizza) – poznajcie przepis na niezwykłą francuską pizzę na chlebie. Brak tu drożdżowego ciasta, a na upieczone danie wybija się surowe jajko. Skusicie się?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 031 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gra Deser Barbie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek