Chlebowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chlebowa Pizza (French Bread Omelette Pizza) – poznajcie przepis na niezwykłą francuską pizzę na chlebie. Brak tu drożdżowego ciasta, a na upieczone danie wybija się surowe jajko. Skusicie się?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 985 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Lody Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zręcznościowe