Chlebowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chlebowa Pizza (French Bread Omelette Pizza) – poznajcie przepis na niezwykłą francuską pizzę na chlebie. Brak tu drożdżowego ciasta, a na upieczone danie wybija się surowe jajko. Skusicie się?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 733 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Torty Gra Ciasto Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Lody