Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chlebowa Pizza (French Bread Omelette Pizza) – poznajcie przepis na niezwykłą francuską pizzę na chlebie. Brak tu drożdżowego ciasta, a na upieczone danie wybija się surowe jajko. Skusicie się?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 670 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Lody Gry Bar Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Obiad Gry Torty Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zupy Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe