Chlebowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Chlebowa Pizza (French Bread Omelette Pizza) – poznajcie przepis na niezwykłą francuską pizzę na chlebie. Brak tu drożdżowego ciasta, a na upieczone danie wybija się surowe jajko. Skusicie się?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 045 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron