Chlebek z Bananem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chlebek z Bananem – zobacz jak łatwo możesz przygotować domowy chlebek z bananem! Oczywiście nadzienie może być dowolne, ale ten bananowy posmak jest naprawdę pyszny. Wykonuj polecenia pojawiające się na ekranie gry, czerwona strzałka pokazuje na jaki produkt należy obecnie kliknąć, by go użyć. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 8 469 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe