Chlebek z Bananem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chlebek z Bananem – zobacz jak łatwo możesz przygotować domowy chlebek z bananem! Oczywiście nadzienie może być dowolne, ale ten bananowy posmak jest naprawdę pyszny. Wykonuj polecenia pojawiające się na ekranie gry, czerwona strzałka pokazuje na jaki produkt należy obecnie kliknąć, by go użyć. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 8 776 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Torty Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą