Chlebek z Bananem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chlebek z Bananem – zobacz jak łatwo możesz przygotować domowy chlebek z bananem! Oczywiście nadzienie może być dowolne, ale ten bananowy posmak jest naprawdę pyszny. Wykonuj polecenia pojawiające się na ekranie gry, czerwona strzałka pokazuje na jaki produkt należy obecnie kliknąć, by go użyć. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 8 932 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Makaron Gry Zupy Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food