Chlebek z Bananem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Chlebek z Bananem – zobacz jak łatwo możesz przygotować domowy chlebek z bananem! Oczywiście nadzienie może być dowolne, ale ten bananowy posmak jest naprawdę pyszny. Wykonuj polecenia pojawiające się na ekranie gry, czerwona strzałka pokazuje na jaki produkt należy obecnie kliknąć, by go użyć. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 7 482 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Kanapki Gry Torty Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie