Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Naan – w pięknej wulkanicznej scenerii przygotowujemy swój własny chlebek wypiekany w naszej kuchni. Pomocna dłoń wskazuje nam na produkty, które należy użyć w danej chwili. Krok po kroku wykonuj polecenia i zobacz jak jest łatwo zrobić swój chlebek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3179 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Makaron Barbie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Obiad Gry Bar Gra Deser Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Owoce