Chleb Naan | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Naan – w pięknej wulkanicznej scenerii przygotowujemy swój własny chlebek wypiekany w naszej kuchni. Pomocna dłoń wskazuje nam na produkty, które należy użyć w danej chwili. Krok po kroku wykonuj polecenia i zobacz jak jest łatwo zrobić swój chlebek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Torty Barbie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Deser Gry Zupy Gry Kurczak