Chleb Naan | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Naan – w pięknej wulkanicznej scenerii przygotowujemy swój własny chlebek wypiekany w naszej kuchni. Pomocna dłoń wskazuje nam na produkty, które należy użyć w danej chwili. Krok po kroku wykonuj polecenia i zobacz jak jest łatwo zrobić swój chlebek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 347 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Makaron Gra Deser Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Owoce