Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chleb Naan – w pięknej wulkanicznej scenerii przygotowujemy swój własny chlebek wypiekany w naszej kuchni. Pomocna dłoń wskazuje nam na produkty, które należy użyć w danej chwili. Krok po kroku wykonuj polecenia i zobacz jak jest łatwo zrobić swój chlebek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 276 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Ciastka Gry Obiad Gry Bar Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Torty Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Lody