Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chleb Naan – w pięknej wulkanicznej scenerii przygotowujemy swój własny chlebek wypiekany w naszej kuchni. Pomocna dłoń wskazuje nam na produkty, które należy użyć w danej chwili. Krok po kroku wykonuj polecenia i zobacz jak jest łatwo zrobić swój chlebek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2984 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Lody Słodkie Gry Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zręcznościowe