Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Ananasowy – Ananasowy chleb to coś, co z pewnością rzadko można spotkać w Waszych domach. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak upiec taki wyjątkowy chlebek, koniecznie zajrzyjcie do przepisu i wykonujcie wszystkie polecenia z tej gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 089 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bar