Chleb Ananasowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Ananasowy – Ananasowy chleb to coś, co z pewnością rzadko można spotkać w Waszych domach. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak upiec taki wyjątkowy chlebek, koniecznie zajrzyjcie do przepisu i wykonujcie wszystkie polecenia z tej gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 220 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zupy Gry Warzywa