Chleb Ananasowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chleb Ananasowy – Ananasowy chleb to coś, co z pewnością rzadko można spotkać w Waszych domach. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak upiec taki wyjątkowy chlebek, koniecznie zajrzyjcie do przepisu i wykonujcie wszystkie polecenia z tej gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 543 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Kurczak Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bar Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Lody