Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 646 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Pizza Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Hamburgery Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gotowanie z Sarą