Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 768 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gra Deser Barbie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek