Chicken Ramen | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 941 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Warzywa Gry Przepisy Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie