Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3533 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Lody Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Bar Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Obiad Gry Makaron Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kanapki