Chicken Ramen | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 873 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Lody Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kuchnia