Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Chicken Ramen – razem z Barbie spróbuj przygotować kurczaka zgodnie z jej przepisem. Do wykonania jest wiele poszczególnych kroków. Pierwszy z nich to odnalezienie rzeczy widocznych u dołu ekranu. Wszystko jest na czas, a więc daj z siebie 100%. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3365 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Obiad Gry Hamburgery Barbie Gry Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pizza Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody