Chicken Pad Thai | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Chicken Pad Thai – przygotuj pysznego kurczaka z warzywami. To będzie bardzo sycące danie, które jednocześnie będzie fajnym obiadem lub obiadokolacją. Na początku wybierz potrzebne produkty i połóż je w miejscu gdzie powinny się znajdować. Kiedy pasek postępu zadania widoczny po prawej stronie zapełni się cały na żółto, zadanie będzie wykonane i przejdziesz do kolejnego zadania. Przyjemnego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 285 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Torty Gry Obiad Gry Pizza Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki