Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chicken Pad Thai – przygotuj pysznego kurczaka z warzywami. To będzie bardzo sycące danie, które jednocześnie będzie fajnym obiadem lub obiadokolacją. Na początku wybierz potrzebne produkty i połóż je w miejscu gdzie powinny się znajdować. Kiedy pasek postępu zadania widoczny po prawej stronie zapełni się cały na żółto, zadanie będzie wykonane i przejdziesz do kolejnego zadania. Przyjemnego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 182 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zupy Gra Deser Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kurczak Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Zarabianie