Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chicken Pad Thai – przygotuj pysznego kurczaka z warzywami. To będzie bardzo sycące danie, które jednocześnie będzie fajnym obiadem lub obiadokolacją. Na początku wybierz potrzebne produkty i połóż je w miejscu gdzie powinny się znajdować. Kiedy pasek postępu zadania widoczny po prawej stronie zapełni się cały na żółto, zadanie będzie wykonane i przejdziesz do kolejnego zadania. Przyjemnego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 046 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Torty Barbie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Bar Gry Kanapki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą