Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Chicken Pad Thai – przygotuj pysznego kurczaka z warzywami. To będzie bardzo sycące danie, które jednocześnie będzie fajnym obiadem lub obiadokolacją. Na początku wybierz potrzebne produkty i połóż je w miejscu gdzie powinny się znajdować. Kiedy pasek postępu zadania widoczny po prawej stronie zapełni się cały na żółto, zadanie będzie wykonane i przejdziesz do kolejnego zadania. Przyjemnego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2923 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kurczak Gry Torty Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Obiad Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron