Chicago Hot-Dogs - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chicago Hot-Dogs – Jaki dzieciak nie lubi hot-dogów? Mało jest takich. Prawda? Większość jadałby hot-dogi na śniadanie, obiad i kolację. Nie powinno więc dziwić, to że do najlepszych hot-dogów w Chicago ustawiają się kolejki głodomorków. Obsłuż ich wszystkich, bez względu na wiek. Patrz jakie składają zamówienie i realizuj je. Zarabiaj dzięki temu, że będą zadowoleni. Przyda się krótki kurs przygotowawczy. Powodzenia i sukcesów w pracy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 207 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek