Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chicago Hot-Dogs – Jaki dzieciak nie lubi hot-dogów? Mało jest takich. Prawda? Większość jadałby hot-dogi na śniadanie, obiad i kolację. Nie powinno więc dziwić, to że do najlepszych hot-dogów w Chicago ustawiają się kolejki głodomorków. Obsłuż ich wszystkich, bez względu na wiek. Patrz jakie składają zamówienie i realizuj je. Zarabiaj dzięki temu, że będą zadowoleni. Przyda się krótki kurs przygotowawczy. Powodzenia i sukcesów w pracy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 299 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Owoce