Chicago Hot-Dogs | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chicago Hot-Dogs – Jaki dzieciak nie lubi hot-dogów? Mało jest takich. Prawda? Większość jadałby hot-dogi na śniadanie, obiad i kolację. Nie powinno więc dziwić, to że do najlepszych hot-dogów w Chicago ustawiają się kolejki głodomorków. Obsłuż ich wszystkich, bez względu na wiek. Patrz jakie składają zamówienie i realizuj je. Zarabiaj dzięki temu, że będą zadowoleni. Przyda się krótki kurs przygotowawczy. Powodzenia i sukcesów w pracy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 475 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Obiad Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Ciastka Gry Kuchnia Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Warzywa