Chicago Hot-Dogs - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chicago Hot-Dogs – Jaki dzieciak nie lubi hot-dogów? Mało jest takich. Prawda? Większość jadałby hot-dogi na śniadanie, obiad i kolację. Nie powinno więc dziwić, to że do najlepszych hot-dogów w Chicago ustawiają się kolejki głodomorków. Obsłuż ich wszystkich, bez względu na wiek. Patrz jakie składają zamówienie i realizuj je. Zarabiaj dzięki temu, że będą zadowoleni. Przyda się krótki kurs przygotowawczy. Powodzenia i sukcesów w pracy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 094 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Przepisy Gra Deser Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Obiad Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zręcznościowe Słodkie Gry