Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chętka na Słodkości (Candies Maker) – W umiejętnościach kulinarnych najfajniejsze jest to, że można sobie zrobić swoje ulubione dania. Jeśli lubicie słodkości, to nic nie stoi na przeszkodzie.  Wystarczy, że dołączycie do naszej zabawy i posłuchacie wskazówek. Zapełnimy cały talerzyk.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 413 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Bar Gry Ciastka