Chętka na Słodkości | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Chętka na Słodkości (Candies Maker) – W umiejętnościach kulinarnych najfajniejsze jest to, że można sobie zrobić swoje ulubione dania. Jeśli lubicie słodkości, to nic nie stoi na przeszkodzie.  Wystarczy, że dołączycie do naszej zabawy i posłuchacie wskazówek. Zapełnimy cały talerzyk.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 048 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Torty Barbie Gry Gry Makaron Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa