Chętka na Słodkości | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Chętka na Słodkości (Candies Maker) – W umiejętnościach kulinarnych najfajniejsze jest to, że można sobie zrobić swoje ulubione dania. Jeśli lubicie słodkości, to nic nie stoi na przeszkodzie.  Wystarczy, że dołączycie do naszej zabawy i posłuchacie wskazówek. Zapełnimy cały talerzyk.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 606 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Bar Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Torty Gry Zupy Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Owoce