Chętka na Słodkości - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Chętka na Słodkości (Candies Maker) – W umiejętnościach kulinarnych najfajniejsze jest to, że można sobie zrobić swoje ulubione dania. Jeśli lubicie słodkości, to nic nie stoi na przeszkodzie.  Wystarczy, że dołączycie do naszej zabawy i posłuchacie wskazówek. Zapełnimy cały talerzyk.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 081 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Gry Owoce Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę