Chef Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Chef Barbie – Barbie ma dzisiaj zadanie bojowe – przygotować ulubione danie Kena. Barbie radzi sobie całkiem dobrze w kuchni, ale z Twoją pomocą wszystko wyjdzie perfekcyjnie. Pierwsze zadanie to odnalezienie potrzebnych przedmiotów w kuchni, a potem poznajemy każdy składnik potrawy i sposób jego przyrządzenia. Będzie to danie pełne warzyw, ale więcej nie zdradzę. Zobaczcie sami!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 7 748 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bar Gra Ciasto Gry Owoce Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie