Chef Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Chef Barbie – Barbie ma dzisiaj zadanie bojowe – przygotować ulubione danie Kena. Barbie radzi sobie całkiem dobrze w kuchni, ale z Twoją pomocą wszystko wyjdzie perfekcyjnie. Pierwsze zadanie to odnalezienie potrzebnych przedmiotów w kuchni, a potem poznajemy każdy składnik potrawy i sposób jego przyrządzenia. Będzie to danie pełne warzyw, ale więcej nie zdradzę. Zobaczcie sami!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 7 689 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Makaron