Chef Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Chef Barbie – Barbie ma dzisiaj zadanie bojowe – przygotować ulubione danie Kena. Barbie radzi sobie całkiem dobrze w kuchni, ale z Twoją pomocą wszystko wyjdzie perfekcyjnie. Pierwsze zadanie to odnalezienie potrzebnych przedmiotów w kuchni, a potem poznajemy każdy składnik potrawy i sposób jego przyrządzenia. Będzie to danie pełne warzyw, ale więcej nie zdradzę. Zobaczcie sami!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 7 417 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Gry Lody Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Makaron Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zupy Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą