Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Cheeseburger – jest jedną z najbardziej popularnych kanapek na ciepło na całym świecie, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych. W tej grze mała, urocza Ella nauczy Cię przyrządzać domowego cheeseburgera. Podążaj za jej instrukcjami, a poznasz cały przepis krok po kroku.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 898 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Gra Deser Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam