Cheeseburger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cheeseburger – jest jedną z najbardziej popularnych kanapek na ciepło na całym świecie, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych. W tej grze mała, urocza Ella nauczy Cię przyrządzać domowego cheeseburgera. Podążaj za jej instrukcjami, a poznasz cały przepis krok po kroku.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Lody Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zupy Gry Bar Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie