Cheesburgerowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Cheesburgerowe Szaleństwo – stwórz swojego własnego hamburgera. Klikaj na ikonki po prawej stronie, aby wybrać kategorię do zmiany, a pojawi się wiele opcji po lewej stronie. Przejrzyj wszystkie możliwe kombinacje i zdecyduj się na to, co wygląda najbardziej smakowite.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 5 017 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Lody Gry Ciastka Gry Zupy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry z Czekoladą