Cheesburgerowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cheesburgerowe Szaleństwo – stwórz swojego własnego hamburgera. Klikaj na ikonki po prawej stronie, aby wybrać kategorię do zmiany, a pojawi się wiele opcji po lewej stronie. Przejrzyj wszystkie możliwe kombinacje i zdecyduj się na to, co wygląda najbardziej smakowite.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 759 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę