Cheesburgerowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Cheesburgerowe Szaleństwo – stwórz swojego własnego hamburgera. Klikaj na ikonki po prawej stronie, aby wybrać kategorię do zmiany, a pojawi się wiele opcji po lewej stronie. Przejrzyj wszystkie możliwe kombinacje i zdecyduj się na to, co wygląda najbardziej smakowite.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 519 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bar Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Dekorowanki