Cheesburgerowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cheesburgerowe Szaleństwo – stwórz swojego własnego hamburgera. Klikaj na ikonki po prawej stronie, aby wybrać kategorię do zmiany, a pojawi się wiele opcji po lewej stronie. Przejrzyj wszystkie możliwe kombinacje i zdecyduj się na to, co wygląda najbardziej smakowite.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 966 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą