Cheesburgerowe Szaleństwo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cheesburgerowe Szaleństwo – stwórz swojego własnego hamburgera. Klikaj na ikonki po prawej stronie, aby wybrać kategorię do zmiany, a pojawi się wiele opcji po lewej stronie. Przejrzyj wszystkie możliwe kombinacje i zdecyduj się na to, co wygląda najbardziej smakowite.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 472 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Makaron Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Fast Food Gry Zarabianie Słodkie Gry Gra Deser