Casserole - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Casserole (Salsa Chicken Rice Casserole) – Sara zaprasza na swoje lekcje gotowania. Dzisiaj zaproponuje Wam wyjątkowy obiad z kurczakiem i ryżem, ale w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to cesserole. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 169 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Deser Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe