Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Casserole (Salsa Chicken Rice Casserole) – Sara zaprasza na swoje lekcje gotowania. Dzisiaj zaproponuje Wam wyjątkowy obiad z kurczakiem i ryżem, ale w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to cesserole. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5129 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Lody Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Barbie Gry Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Dekorowanki Słodkie Gry