Casserole | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Casserole (Salsa Chicken Rice Casserole) – Sara zaprasza na swoje lekcje gotowania. Dzisiaj zaproponuje Wam wyjątkowy obiad z kurczakiem i ryżem, ale w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to cesserole. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 799 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Makaron Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zupy Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę