Casserole - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Casserole (Salsa Chicken Rice Casserole) – Sara zaprasza na swoje lekcje gotowania. Dzisiaj zaproponuje Wam wyjątkowy obiad z kurczakiem i ryżem, ale w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to cesserole. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 308 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bar