Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Casserole (Salsa Chicken Rice Casserole) – Sara zaprasza na swoje lekcje gotowania. Dzisiaj zaproponuje Wam wyjątkowy obiad z kurczakiem i ryżem, ale w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to cesserole. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Obiad Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Barbie Gry Gry Warzywa Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie