Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

California Pizza – pizza prosto z Kalifornii pewnie smakuje podobnie jak każda inna, ale warto zobaczyć jak ją przygotować. Jakie składniki będą do niej użyte i jakie ciasto będzie miała. Grube, a może cieniutkie i chrupiące? Na pewno będzie w stylu amerykańskim i będzie pyszna. Potem możecie przygotować ją z mamą w domu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 297 razy
Zobacz także:
Gry Pizza,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Lody Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gra Deser Gry Zupy Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Obiad