California Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

California Pizza – pizza prosto z Kalifornii pewnie smakuje podobnie jak każda inna, ale warto zobaczyć jak ją przygotować. Jakie składniki będą do niej użyte i jakie ciasto będzie miała. Grube, a może cieniutkie i chrupiące? Na pewno będzie w stylu amerykańskim i będzie pyszna. Potem możecie przygotować ją z mamą w domu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 917 razy
Zobacz także:
Gry Pizza,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Obiad Gry Owoce Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Lody