California Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

California Pizza – pizza prosto z Kalifornii pewnie smakuje podobnie jak każda inna, ale warto zobaczyć jak ją przygotować. Jakie składniki będą do niej użyte i jakie ciasto będzie miała. Grube, a może cieniutkie i chrupiące? Na pewno będzie w stylu amerykańskim i będzie pyszna. Potem możecie przygotować ją z mamą w domu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 526 razy
Zobacz także:
Gry Pizza,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Kurczak Gry Lody Gry Makaron Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy