Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Cake Quest – w tej grze posterujesz ludzikiem, który z każdym ciastkiem staje się coraz grubszy i cięższy (dzięki temu będzie w stanie pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze). Niektóre bloczki zniszczysz brzuchem rozpędzając się za pomocą spacji. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 996 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Przepisy Gry Bar Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pizza Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Owoce Gry Dekorowanki Słodkie Gry