Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cake Quest – w tej grze posterujesz ludzikiem, który z każdym ciastkiem staje się coraz grubszy i cięższy (dzięki temu będzie w stanie pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze). Niektóre bloczki zniszczysz brzuchem rozpędzając się za pomocą spacji. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 928 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Obiad Barbie Gry Gry Pizza Gry Przepisy Gry Bar Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Makaron