Cake Quest | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Cake Quest – w tej grze posterujesz ludzikiem, który z każdym ciastkiem staje się coraz grubszy i cięższy (dzięki temu będzie w stanie pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze). Niektóre bloczki zniszczysz brzuchem rozpędzając się za pomocą spacji. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 211 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Warzywa Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Makaron Gra Deser Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kanapki