Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cake Quest – w tej grze posterujesz ludzikiem, który z każdym ciastkiem staje się coraz grubszy i cięższy (dzięki temu będzie w stanie pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze). Niektóre bloczki zniszczysz brzuchem rozpędzając się za pomocą spacji. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 832 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gra Ciasto Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zręcznościowe