Cake Quest | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Cake Quest – w tej grze posterujesz ludzikiem, który z każdym ciastkiem staje się coraz grubszy i cięższy (dzięki temu będzie w stanie pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze). Niektóre bloczki zniszczysz brzuchem rozpędzając się za pomocą spacji. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 533 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gra Deser Gry Makaron Gry Ciastka Gry Bar Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Torty Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zupy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kanapki