Cake in Love | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cake in Love – Jak Walentynki to nie może obejść się bez czułych słówek, całusków, kwiatów, ale i słodkości. Dlatego też BobiBobi przygotował tort dla wszystkich zakochanych.
Na początek wybierz kształt tortu: koło, kwadrat lub serce. Potem dekoruj i ozdabiaj jak tylko chcesz. Wolisz tort z galaretką, a może w polewie czekoladowej? Wybór należy do Ciebie. Dodawaj owoce, kremy i cukiereczki aby na końcu zobaczyć fantastyczny efekt w postaci smacznie wyglądającego tortu na Walentynki.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 43)
Grano już: 10 174 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Ciastka Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Przepisy Gry Kuchnia Włoska Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar