Cake in Love - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cake in Love – Jak Walentynki to nie może obejść się bez czułych słówek, całusków, kwiatów, ale i słodkości. Dlatego też BobiBobi przygotował tort dla wszystkich zakochanych.
Na początek wybierz kształt tortu: koło, kwadrat lub serce. Potem dekoruj i ozdabiaj jak tylko chcesz. Wolisz tort z galaretką, a może w polewie czekoladowej? Wybór należy do Ciebie. Dodawaj owoce, kremy i cukiereczki aby na końcu zobaczyć fantastyczny efekt w postaci smacznie wyglądającego tortu na Walentynki.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 44)
Grano już: 11 233 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Lody Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki