Cake in Love - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cake in Love – Jak Walentynki to nie może obejść się bez czułych słówek, całusków, kwiatów, ale i słodkości. Dlatego też BobiBobi przygotował tort dla wszystkich zakochanych.
Na początek wybierz kształt tortu: koło, kwadrat lub serce. Potem dekoruj i ozdabiaj jak tylko chcesz. Wolisz tort z galaretką, a może w polewie czekoladowej? Wybór należy do Ciebie. Dodawaj owoce, kremy i cukiereczki aby na końcu zobaczyć fantastyczny efekt w postaci smacznie wyglądającego tortu na Walentynki.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 44)
Grano już: 11 037 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Torty Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Przepisy