Cake in Love - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cake in Love – Jak Walentynki to nie może obejść się bez czułych słówek, całusków, kwiatów, ale i słodkości. Dlatego też BobiBobi przygotował tort dla wszystkich zakochanych.
Na początek wybierz kształt tortu: koło, kwadrat lub serce. Potem dekoruj i ozdabiaj jak tylko chcesz. Wolisz tort z galaretką, a może w polewie czekoladowej? Wybór należy do Ciebie. Dodawaj owoce, kremy i cukiereczki aby na końcu zobaczyć fantastyczny efekt w postaci smacznie wyglądającego tortu na Walentynki.

Sterowanie – przy pomocy myszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 44)
Grano już: 10 801 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zupy Słodkie Gry Gra Deser Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Obiad Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Fast Food