Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1081 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Pizza Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Torty Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery