Busy Restaurant | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 342 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Zarabianie Gry Lody Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pizza Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food