Busy Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 604 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Owoce Gry z Czekoladą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Przepisy Gry Bar Gry Lody Gry Makaron Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gry Torty