Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 267 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Przepisy Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Makaron Gry Fast Food Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Warzywa Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bar Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce