Busy Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 488 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Torty Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę