Busy Restaurant | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 858 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Torty Gry Owoce Gra Deser Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki