Busy Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Busy Restaurant – fajna gra z serii „restauracje”. Przeciągnij klienta na wolne miejsce, a jego zamówienie pojawi się na kartce na dole strony. Wówczas musisz podejść do okienek na górze gry i wybrać zamówione jedzenie. Zbierz w ten sposób wymaganą kwotę do przejścia danego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 679 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Owoce Gry Torty Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron