Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Burrito Sary – Sara pokaże dziś jak zrobić meksykańskie burrito. Jest to danie trochę pikantne, trochę chrupiące i trochę mięsne, ale na pewno jest pyszne! Sprawdźcie jak je przyrządzić i ugotujcie burrito dla swoich domowników, bo jak zwykle znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 967 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Makaron Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Ciastka