Burrito Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Burrito Sary – Sara pokaże dziś jak zrobić meksykańskie burrito. Jest to danie trochę pikantne, trochę chrupiące i trochę mięsne, ale na pewno jest pyszne! Sprawdźcie jak je przyrządzić i ugotujcie burrito dla swoich domowników, bo jak zwykle znajdziecie w grze dokładny przepis.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 638 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron