Burgery Prosto od Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Burgery Prosto od Barbie (Barbie Burger Restaurant) – Czy burgery pasują do księżniczki? Do Barbie pasuje wszystko. Wprowadziła się właśnie ze swoją burgerownią na zamkowe pokoje i serwuje je przybywającym klientom. Jest ich sporo i Barbie przyda się pomoc. Poznaj przepisy, przejdź szybkie szkolenie i do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 460 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Gra Deser Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Owoce