Burgery Prosto od Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Burgery Prosto od Barbie (Barbie Burger Restaurant) – Czy burgery pasują do księżniczki? Do Barbie pasuje wszystko. Wprowadziła się właśnie ze swoją burgerownią na zamkowe pokoje i serwuje je przybywającym klientom. Jest ich sporo i Barbie przyda się pomoc. Poznaj przepisy, przejdź szybkie szkolenie i do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 369 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Owoce Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Fast Food Gry Zarabianie