Burgery Prosto od Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burgery Prosto od Barbie (Barbie Burger Restaurant) – Czy burgery pasują do księżniczki? Do Barbie pasuje wszystko. Wprowadziła się właśnie ze swoją burgerownią na zamkowe pokoje i serwuje je przybywającym klientom. Jest ich sporo i Barbie przyda się pomoc. Poznaj przepisy, przejdź szybkie szkolenie i do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 635 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Włoska Gry Ciastka Gry Makaron Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki