Burgery Prosto od Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Burgery Prosto od Barbie (Barbie Burger Restaurant) – Czy burgery pasują do księżniczki? Do Barbie pasuje wszystko. Wprowadziła się właśnie ze swoją burgerownią na zamkowe pokoje i serwuje je przybywającym klientom. Jest ich sporo i Barbie przyda się pomoc. Poznaj przepisy, przejdź szybkie szkolenie i do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 245 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Barbie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar