Burgery Prosto od Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Burgery Prosto od Barbie (Barbie Burger Restaurant) – Czy burgery pasują do księżniczki? Do Barbie pasuje wszystko. Wprowadziła się właśnie ze swoją burgerownią na zamkowe pokoje i serwuje je przybywającym klientom. Jest ich sporo i Barbie przyda się pomoc. Poznaj przepisy, przejdź szybkie szkolenie i do dzieła.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 557 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą