Burgery Obamy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Burgery Obamy – pomóż prezydentowi Stanów Zjednoczonych przyrządzić prawdziwe, amerykańskie hamburgery. Prezydent Obama pokaże Ci co i jak należy przygotować, a Ty wykonasz wszystko krok po kroku. Pokonuj kolejne zadania, aż zapełnisz pasek postępu znajdujący się u góry ekranu gry. Zobacz jak łatwo zrobić prawdziwego burgera, które poleca sam Obama!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bar Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam